všetky články >

Expert neustáleho zlepšovania (Ref. č.: 2-11-31895/PF)

Grafton Slovakia s.r.o., Nové Zámky

Ponuka práce

Dátum pridania: 11.2.2019

Platová ponuka začína na 1500,- Eur brutto, avšak dohoda je možná v závislosti od relevantných skúseností a jazykových schopností

Vašou náplňou práce bude:

- Definovať a zaviesť program neustáleho zlepšovania v rámci Global Shared Services (GSS)
- Zaviesť využívanie metodológie neustáleho zlepšovania: Six Sigma, Kaizen, Lean a aplikovať ju v rámci GSS
- Zodpovednosť za riadenie celého procesu neustáleho zlepšovania od identifikácie potenciálnych možností zlepšovania až po realizáciu a hodnotenie efektívnosti programu neustáleho zlepšovania

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk

Miesto práce

Nové Zámky

Služby, Zákaznícka podpora, Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo