Hlavný účtovník - ekonóm v programe Spark ( je výhodou nie podmienkou)

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Kežmarok

Ponuka práce

Dátum pridania: 28.5.2020

Pre nášho klienta, ktorý je zameraný prevažne na nákup a predaj obilnín a olejnín, výroby kŕmnych zmesí a služieb spojených so skladovaním obilia., hľadáme skúseného Ekonóma/ku.

Náplňou práce je :

- komplexné vedenie a správa účtovnej a mzdovej agendy,
- zabezpečovanie správnosti účtovnej a daňovej evidencie,
- účtovanie interných dokladov, prijatých a odoslaných faktúr, banky, pokladne, majetok
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo,
- vypracovanie daňových priznaní
- príprava a spracovanie účtovných výkazov a ročných účtovných závierok
- pravidelný reporting
- komunikácia so štátnymi inštitúciami, ( daňový úrad, sociálna poisťovňa, zdravotná poisťovňa , štatistický úrad, banky)
- komunikácia s audítormi, daňovými poradcami )

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Kežmarok

Kategória

Ekonomika, financie, účtovníctvo

Povolania

Ekonóm, Hlavný účtovník, Mzdový účtovník