všetky články >

Hlavný účtovník s Anglickým jazykom

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Trnava

Ponuka práce

Dátum pridania: 19.9.2020

Pre nášho významného klienta priamo do kmeňového stavu spoločnosti obsadzujeme pozíciu hlavný účtovník/ účtovníčka
Ak máte ekonomické vzdelanie, 5 ročné skúsenosti na pozícii hlavného účtovníka a anglický jazyk na pokročilej úrovni, tak hľadáme priamo Vás.

Náplňou práce úspešného kandidáta:

• navrhuje koncepciu a metodiku ekonomického riadenia vypracovaním vnútorných predpisov pre vedenie účtovníctva v súlade s platnými zákonnými ustanoveniami
• v zmysle zákonných ustanovení stanovuje postup pre spracovanie mesačnej závierky a ročnej uzávierky a zabezpečuje ich vykonanie
• predkladá VÚF návrh na vysporiadanie zistených škôd na majetku spoločnosti
• zabezpečuje styk s externými kontrolnými orgánmi, audítormi a pod. a výsledky kontrol predkladá VÚF na prerokovanie
• vykonáva finančné plnenie spoločnosti voči štátnemu rozpočtu
• vykonáva finančné odvodové plnenie spoločnosti
• vykonáva platobný styk v tuzemsku a zahraničí
• zabezpečuje uloženie dokumentov do predarchívnej starostlivosti v zmysle vnútropodnikového predpisu o archivácii dokumentov spoločnosti
• navrhuje vyradenie majetku z evidencie za útvar financií a predkladá ho na schválenie VÚF spoločnosti
• v spolupráci so správou budov spracováva priznanie k dani z nehnuteľnosti
• spracováva podklady k DPH vrátane daňového priznania
• spracováva návrh na vykonanie inventarizácie majetku spoločnosti a predkladá ho VÚF na schválenie

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk
Microsoft Excel

Miesto práce

Trnava

Kategória

Ekonomika, financie, účtovníctvo

Povolania

Ekonóm, Hlavný účtovník, Mzdový účtovník, Účtovník