všetky články >

IBM Finance Traineeship

IBM International Services Centre s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 20.1.2021

Ako trainee vo financiách budeš neoddeliteľnou súčasťou nášho tímu. Od prvého dňa v práci budeš mať svoje vlastné povinnosti a budeš pracovať na úlohách dôležitých pre úspech spoločnosti.

PRIHLÁS SA UŽ DNES!

IBM Finance Traineeship program ti umožní zanechať TVOJU stopu v IBM, spoznať naše rôzne finančné oblasti a oddelenia, získať pracovné skúsenosti a neoceniteľný prehľad o IBM.

Nepotrebuješ predchádzajúce skúsenosti v oblasti financií, zaujíma nás TVOJ potenciál!

Zmluva je na obdobie 6 alebo 12 mesiacov, na čiastočný úväzok 22,5 h/týždeň s nástupom v marci 2021.

Pozor, máme limitované množstvo pracovných pozícií!

Čo ponúkame:

- Atraktívny plat a benefity (plat 675 EUR mesačne brutto)

- Zmysluplnú náplň práce od prvého dňa

- Priateľských kolegov

- Zaškolenie a vzdelávanie počas trvania programu

- Kontakt a spätnú väzbu od skúsenejších kolegov

- Možnosť získať plný pracovný úväzok v IBM

Čo by si mal spĺňať:

- Byť študentom vysokej školy s ekonomickým zameraním (preferujeme študentov vyšších ročníkov)

- Ovládať anglický jazyk na aktívnej úrovni

- Skúsenosti s MS Office

- Mať záujem o financie, logické myslenie a flexibilitu

Ak máš otázky, napíš na internship@sk.ibm.com

Druh pracovného pomeru

internship, stáž

Požiadavky na zamestnanca

študent – vysoká škola

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Ekonomika, financie, účtovníctvo

Povolania

Finančný analytik, Účtovník

Mám záujem o ponuku