všetky články >

IT Biznis Analytik (Ref. č.: 1-10-32856/PF)

Grafton Slovakia s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 9.9.2019

Máte skúsenosti na pozícii biznis analytika a chcete to využiť ? S nami sa Vám to podarí.
Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu MDM IT Biznis Analytik, ktorého náplňou práce bude:

- komunikácia s klientom a vývojovým tímom
- analyzovanie a preklad obchodných požiadaviek do funkčnej špecifikácie, zahrňujúc všetky aspekty riešení z Master Data Management (MDM), ako aj obchodné procesy, dátové modely a správu informácií
- riešenie problémových situácií a zmena požiadaviek v priradených sférach
- definovanie a uskutočňovanie kontroly dátovej kvality a komunikácia s vlastníkmi dát
- prispievanie k riadiacim výborom a aktívne podieľanie sa na stanovovaní priorít a plánovaní vydaní
- podporovanie vydaní vrátane komunikácie s klientmi, koordinácia prijímacích testov a užívateľských školení
- zabezpečovanie hladkej spolupráce s obchodnými zadávateľmi a tímom MDM platformy

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
Anglický jazyk

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Informatika - software, Ľudské zdroje a personalistika