všetky články >

Kontrolór kvality - nástup priamo do kmeňa spoločnosti!

PROPLUSCO spol.s r.o., Nitra

Ponuka práce

Dátum pridania: 17.9.2019

Práca

Hľadáte stabilnú prácu s motivujúcim ohodnotením?
Máte skúsenosti s kontrolou kvality a chceli by ste sa v tomto smere zdokonaľovať?
Máme pre Vás skvelú ponuku práce v Nitre.

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť stať sa členom tímu v spoločnosti s popredným postavením na trhu v oblasti vývoja a výroby kovových komponentov.

Vašou náplňou práce bude:
- vizuálna a hmatová kontrola vylisovaných komponentov
- oprava zistených nedostatkov a chýb na dieloch s použitím brusného papiera, brúsneho kameňa a pod svetelným tunelom
- opatrnosť pri kontrole dielov, aby sa zabránilo ich poškodeniu
- identifikácia odchýlok podľa stanovených noriem
- udržiavanie poriadku na pracovisku
- práca v 3 zmennej prevádzke!

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Nitra

Kategória

Automobilový priemysel, Výroba, Manažment kvality

Povolania

Manažér kvality, Operátor strojov a zariadení v strojárstve