všetky články >

Likvidátor/-ka poistných udalostí škôd na zdraví z PZP

Union zdravotná poisťovňa a.s., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 14.1.2020

Hľadáme samostatného, zodpovedného kandidáta/-ku s výbornými komunikačnými zručnosťami a praxou s likvidáciou poistných udalostí škôd z povinného zmluvného poistenia (PZP)- škody na zdraví

Náplňou práce bude najmä:

  • zabezpečenie komplexnej likvidácie poistných udalostí
  • spracovávať pridelené poistné udalosti v informačnom systéme a viesť ich spisovú dokumentáciu
  • komunikovať s klientmi, so zúčastnenými alebo prizvanými osobami, so štátnymi orgánmi a so zmluvnými externými spolupracovníkmi s cieľom zabezpečiť všetky podklady potrebné ku komplexnému posúdeniu poistnej udalosti
  • posudzovať nároky klientov na náhradu škody v zmysle platných právnych predpisov a poistnej zmluvy a informovať klienta o výsledku
  • určovať výšku škodovej rezervy a výšku poistného plnenia v zmysle platných právnych predpisov, interných predpisov a poistnej zmluvy a zasielať poistné plnenie klientom

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo

Povolania

Poistný likvidátor