Montážny pracovník s ubytovaním pri Trnave. Vyplácanie načas! Bonusy za odporučenie známeho.

INDEX NOSLUŠ, s. r. o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 23.2.2018

Hľadáme pracovníkov z celého Slovenska na pozície operátor - montážny pracovník a pracovník na oddeleniach lisovňa, zvarovňa lakovňa a kvalita.
Práca na 3 zmeny (7,5 hod. ranná/poobedná/nočná).
Na pozíciu Vás zaškolia odborníci v školiacom stredisku, kde získate certifikát o absolvovaní školenia a následne nastúpite na danú pozíciu na pracovnú zmluvu.

NÁPLŇ PRÁCE:
LISOVŇA - pracovník odoberá z linky výlisky a ukladá ich do kontajnerov. Vykonáva prvú vizuálnu kontrolu.
ZVAROVŇA - pracovník spája dielce karosérie. 90% zváračských prác sa vykonáva za použitia automatizovaných robotov.
LAKOVŇA - pracovník pripravuje karosérie na lakovanie, zabezpečuje lakovací proces karosérie a odstraňuje chyby laku. Používané farby sú riediteľné vodou a spôsob nanášania farieb je ekologický
MONTÁŽ - pracovník na montáži zabezpečuje a vykonáva poslednú fázu výrobného procesu. Z montáže vychádzajú hotové vozidlá. Náplňou práce je skladanie jednotlivých častí vozidla (svetlá, prevodovka, kolesá a pod.).
KVALITA - kontrolór kvality zabezpečuje komplexnú kontrolu vozidla a overuje jeho funkcie vodnou skúškou a testovacou jazdou.

MZDOVÉ PODMIENKY:
- zaujímavé finančné ohodnotenie
priemerný zárobok 884 € brutto/mesiac
1. mesiac od 757 € do 817 €:
- základná mzda 697 €
- nočný príplatok od 60 € do 120 €*
*podľa počtu nočných zmien, 1,60 €/hod.
2. mesiac od 757 € do 882 €:
- nárok na individuálnu výkonnostnú prémiu do výšky 65 €
3. mesiac od 757 € do 917 €:
-- nočný príplatok od 60 € do 120 €*
- nárok na kolektívnu výkonnostnú prémiu do výšky 35 €

FLEXI VÝPLATA - možnosť vyplatenia preddavku 100 € týždenne na bankový účet

BONUS za odporučenie známeho 50 € k výplate za nástup na pracovnú zmluvu

- 13. plat vyplácaný dvakrát v roku
- odmeny za nápady na zlepšenie
- náborový príspevok do výšky 350 €

ĎALŠIE PODMIENKY:
- zabezpečené stravovanie v jedálni
- zabezpečený celoročný pitný režim
- stravné lístky za nariadené nadčasy
- pracovné soboty a nadčasy vopred oznámené
- systém konta pracovného času - plusové (vyplácané mesačne) a mínusové hodiny

UBYTOVANIE:
- možnosť ubytovania za úhradu neďaleko priemyselného parku
1. mesiac - ZADARMO
(po odpracovaní celého mesiaca)
2. mesiac - 60 €
3. mesiac - 90 €
(od 3.mesiaca je cena za ubytovanie 90 € bez pobytovej dane)
- dobrá dostupnosť linkovou dopravou z/do ubytovne

KOMPLEXNÉ ZAŠKOLENIE:
- absolvovanie školiaceho procesu a získanie certifikátu v tréningovom centre
- doba trvania odborného školenia: 6 - 8 dní
- po absolvovaní školenia nástup na pracovnú zmluvu
- po odpracovaní 1 mesiaca nárok na vyplatenie úvodného školenia (3 €/hod. brutto)

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Výroba

Povolania

Operátor strojov a zariadení v strojárstve