všetky články >

NÁKUPCA - Indirect Services (Ref. č.: 1-30-33627/PF)

Grafton Slovakia s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 17.10.2019

Máš skúsenosť s nákupom a považuješ sám seba za jednotku v tejto oblasti? Ponúkame ti jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou medzinárodného tímu na Slovensku! Zaujíma ťa oblasť automobilového priemyslu, ovládaš anglický jazyk na komunikatívnej úrovni a rád prijímaš nové výzvy? Ak si sa v úvodnej vete našiel, čítaj ďalej. Táto ponuka je ako stvorená pre teba!
Pracovať budeš na pozícii nákupcu v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je na trhu lídrom v oblasti automobilových interiérov.

Tvojou náplňou práce bude:

- Komunikácia so stálymi klientami, zároveň hľadanie nových klientov
- Vyjednávanie zmluvných podmienok
- Príprava a podpis zmlúv s dodávateľmi
- Zastrešovanie celého nákupného procesu – od objednávky po zaplatenie
- Navrhovanie a implementácia nových stratégií, vyjednávanie cien s dodávateľmi
- Dodržiavanie termínov a pravidelné reportovanie splnených úloh

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Anglický jazyk

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Obchod