Naštartuj svoju kariéru v DHL ako administratívny pracovník v sklade so znalosťou anglického jazyka

DHL Logistics (Slovakia), spol. s r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 17.9.2021

Novovytvorená prevádzka pre najrýchlejšie rastúceho maloobchodného predajcu v EÚ
Výkon práce v novom logistickom centre Bratislava/Ivánka pri Dunaji

Náplň práce: ? vykonáva administratívnu podporu priamo na niektorom oddelení v rámci skladu (príjem, výdaj, vratky, reklamácie..)? Spracováva prichádzajúce aj odchádzajúce zásielky a zabezpečuje všetky doklady potrebné podľa platných predpisov a podľa požiadaviek zákazníkov,
? Spolupracuje s ostatnými oddeleniami pri riešení administratívnej agendy,
? Vykonáva ďalšie administratívne činnosti podľa pokynov nadriadeného,
? Zabezpečuje archiváciu vytvorených dokladov,
? Dodržiava príslušné procedúry odvolávajúce sa na túto pozíciu,
? Pravidelne komunikuje v anglickom jazyku s centrálou zákazníka (email, telefón)
? Dbá na koordináciu činnosti a prispieva k vzájomnej spolupráci medzi jednotlivými pracoviskami a útvarmi,
? Poskytneme úvodné zaškolenie v tréningovom centre v Holandsku v trvaní 4 týždne
? Poskytneme zaškolenie na systém SAP

Zamestnanecké výhody, benefity

Od 1060 EUR základná hrubá mesačná mzda + výkonnostný bonus a ďalšie nefinančné benefity Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
Stabilná práca v príjemnom, novom pracovnom prostredí a mladom kolektíve,
Dlhodobá pracovná perspektíva,
Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami,

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na náš E-mail: praca@dhl.com.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3 rokov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

? Ukončil/-a stredoškolské vzdelanie s maturitou,
? Pracovné skúsenosti v oblasti administratívy,
? Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (pravidelný kontakt s centrálou) PODMIENKOU,
? Práca s MS Office ( Word, Excel, Outlook) na pokročilej úrovni,
? Komunikatívnosť,
? Zodpovednosť,
? Schopnosť práce pod tlakom,
? Analytické myslenie,
? Zmysel pre detail a kontrolu,
? Práca v tíme,
? Časová flexibilita (práca na dve zmeny, požiadavka vyššej flexibility počas prvých mesiacov pri rozbehu prevádzky).

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Administratíva

Povolania

Administratívny pracovník