všetky články >

Nastavovač vstrekolisov/výrobnej linky v Bytči

PROPLUSCO spol.s r.o., Žilina

Ponuka práce

Dátum pridania: 20.4.2021

Máte skúsenosti s prácou so vstrekolismi a nastavovaním výrobných liniek? Potom máme ponuku práve pre Vás!

Vašou pracovnou náplňou bude:

- nastavenie vstrekolisov a pridaných zariadení,
- nahadzovanie foriem na vstrekolisy, ich výmena a zoradenie,
- ukladanie vstrekovacích foriem,
- testovanie kvality podľa kontrolných predpisov,
- organizovanie výroby na pridelených strojoch.

Mzdové podmienky:

- základná mzda 900 € brutto/mesačne - možnosť navýšenia podľa skúseností,
- príplatky za prácu v noci, cez víkendy a sviatky podľa Zákonníka práce,
- priemerná mzda do 1300 € brutto/mesačne.

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Žilina

Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba, Pomocné práce a brigády

Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Strojník, Robotník