NOVÁ ponuka - Strojárenský pracovník priamo v Trnave. Zabezpečená DOPRAVA. Priemerná mzda 900 € brutto mesačne.

INDEX NOSLUŠ, s. r. o., Galanta

Ponuka práce

Dátum pridania: 23.11.2017

Stabilná práca na hlavný pracovný pomer so zabezpečenou DOPRAVOU zo smerov Hlohovec a Šoporňa.
Stravovanie zabezpečené na všetkých zmenách za zvýhodnenú cenu.
Nepretržitá 4-zmenná prevádzka (7,5 hod.zmeny).

Pracovná náplň:
- vulkanizácia dielov pre automobilový priemysel
- čistenie, kalibrovanie, odtláčanie, montáž dielov
- kontrola kvality výrobkov

Mzdové podmienky:
- základná hodinová mzda 3,27 €/hod brutto
- príplatky za prácu cez víkend, príplatok s nadštandardným príspevkom zamestnávateľa za poobedné a nočné zmeny
- dochádzkový bonus do 90 € brutto mesačne
- príspevok na dopravu 20 € brutto mesačne
- ročná kolektívna prémia
- 13. a 14. plat
- zabezpečená strava na všetkých zmenách

Zabezpečená doprava zo smerov:
1. Trnava - Zeleneč - Majcichov - Sereď - Šoporňa
2. Hlohovec - Bučany - Zavar - Opoj - Zeleneč - Trnava

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Galanta

Kategória

Výroba

Povolania

Operátor strojov a zariadení v strojárstve