všetky články >

Obchodník senior pre región Bratislava pre ČSOB Leasing

Československá obchodná banka, a.s., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 8.4.2020

*ČSOB Leasing a.s., patrí medzi najdynamickejšie lízingové spoločnosti na Slovensku. Svojou 23 ročnou históriou je zárukou spoľahlivosti, stability a silného finančného zázemia. Patrí medzi dlhodobého trhového lídra vo financovaní nákladných automobilov, strojov a zariadení a automobilov pre podnikateľské subjekty. Je členom finančnej skupiny ČSOB a KBC, kde patrí medzi jej najproduktívnejšie entity.
*Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
*Ak ťa baví obchod v leasingu, rád komunikuješ a vieš nájsť priestor pre rast našich klientov, tak máme pre teba tú správnu náplň práce. Budeš mať možnosť:
*zodpovedať za plnenie obchodného plánu
* vykonávať aktívnu a pasívnu akvizíciu zákazníkov
* samostatne pripravovať obchodné ponuky pre zákazníkov v internom systéme spoločnosti
* spracovávať a predkladať podklady u jednotlivých obchodných prípadov pre kolektívne schvaľovacie orgány
* uzatvárať zákaznícke zmluvy a spracovávať obchodnú a zmluvnú dokumentáciu v súlade s internými normami a podľa platných postupov spoločnosti
* pracovať nielen samostatne, ale aj tímovo
* využívať výhody a stabilitu jednotky na leasingovom trhu

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo

Povolania

Finančný poradca