všetky články >

Office manager - Asistentka riaditeľa spoločnosti

ISG, spol. s r.o., Senec

Ponuka práce

Dátum pridania: 9.9.2019

Naším klientom je spoločnosť, ktorá patrí globálne k najvýznamnejším výrobcom automatizovaných výrobných technológií. Jej moderné technológie našli uplatnenie aj v mnohých výrobných spoločnostiach automobilového a elektrotechncikého priemyslu na Slovensku a v ostatných krajinách Európy. S cieľom posilniť aktivity a služby klientom (servis) v regióne strednej Európy zakladá náš klient novú servisnú organizáciu na Slovensku - so sídlom v Senci.
S cieľom posilniť zahraničný tím manažérov už v prvom štádiu pôsobenia na trhu hľadáme pre nášho klienta nového spolupracovníka na pozíciu:
Office manažér / asistent(ka) riaditeľa spoločnosti
(Senec)
Pracovná náplň:
Ako office manažér / asistent riaditeľa spoločnosti budete zodpovedať za adminsitratívno-organizačné záležitosti spojené s chom spoločnosti. Budete úzko spolupracovať s riaditeľom spoločnosti (expat), Vašou úlohou bude komunikácie s externým prostredím - klientami na Slovensku a v celej Európe, materskou spoločnosťou, úradmi štátnej správy, externými dodávteľmi služieb (účtovníctvo, právnické služby, logistické služby,...). Budete zodpovedať za bezproblémový chod slovenskej kancelárie spoločnosti.

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk

Miesto práce

Senec

Povolania

Asistent, Office manažér