všetky články >

Ortopedický technik

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 27.10.2020

Pre nášho klienta, ktorým je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom zdravotníckych, ortopedickoprotetických pomôcok a obuvi, hľadáme Ortopedického technika na merné miesta v rámci Bratislavy.

Úspešný kandidát by mal mať úplné stredoškolské zdravotnícke vzdelanie v odbore Ortopedický technik, Fyzioterapeut, Zdravotnícky asistent. V prípade ukončeného vzdelania v odbore Fyzioterapeut alebo Zdravotnícky asistent, je nutnosťou doplniť si vzdelanie nadstavbovým štúdiom popri zamestnaní. Vzdelávanie popri zamestnaní hradí náš klient.

Hľadáme kandidáta, ktorý má prax v danom odbore, ale zároveň má možnosť uplatniť sa aj absolvent.

Náplň práce:
-branie mier a výroba ortopedicko-protetických zdravotníckych pomôcok na mieru podľa predpisu lekára
-stanovenie výrobného plánu zdravotníckej pomôcky v ortopedických dielňach
-poskytovanie zdravotného poradenstva pacientom
-práca s modernou prístrojovou technikou
-komunikácia a spolupráca s lekárom

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Microsoft Excel
Microsoft Word

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Služby

Povolania

Medical advisor