Pomocný pracovník - Mlyn Trnava - týždenné vyplácanie (aj živnosť 6 €/hod)

PROPLUSCO spol.s r.o., Trnava

Ponuka práce

Dátum pridania: 20.3.2020

Hľadáme fyzicky zdatných mužov, ktorí hľadajú dlhodobú prácu na 1 zmenu. Nástup možný IHNEĎ!

Náplň práce:

- prekladanie vriec s múkou
- práca sa vykonáva priamo v mlyne v Trnave
- pracovná doba: pondelok až piatok (výnimočne soboty) od 06:00- 14:00, príp. do 16:00 (podľa dohody a množstva práce)
- možnosť pracovať brigádne (mzda 4,50€/hod btt), alebo na živnosť (mzda 6€/hod)

*** Pre viac informácií volajte na 0902 971 283 alebo píšte na barbora.scasna@proplusco.sk ***

Druh pracovného pomeru

brigáda, živnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Trnava

Výroba, Pomocné práce a brigády, Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo

Pekár, Pomocný pracovník, Vedúci technického oddelenia, Robotník