Pozícia prevádzkového manažéra vo Freddie next to Mercury Hostel and Apartments

VITA plus, s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 9.9.2019

Práca

Náplň práce a informácie o pracovnom mieste:
- samostatné vedenie prevádzky na Jelenej 4 a Holekovej 3 a zodpovednosť za ich bezchybný chod
- koordinácia činností a práce podriadeného personálu, zadeľovanie služieb a náplne práce
- nábor, vedenie, motivovanie a kontrolovanie podriadených zamestnancov
- kontrolná činnosť, inventúry, príprava podkladov pre účtovné oddelenie
- nákup, objednávanie, preberanie a kontrola tovaru a vybavenia
- pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení
- operatívne riešenie problémov, riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov

Požiadavky:
- schopnosť komunikácie v anglickom jazyku slovom a písmom
- každý ďaľší cudzí jazyk výhodou
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- schopnosť práce s PC a internetom
- schopnosť vedenia tímu
- prax s prácou v službách/gastre výhodou

Ponúkame:
- prácu v multikultúrnom prostredí v zabehnutom tíme
- moznosť praktického použitia cudzých jazykov
- stretávanie nových ľudí z rôznych kultúr z celého sveta
- pohodové pracovné prostredie
- skúsenosti s prácou v službách

Druh pracovného pomeru

hlavný, živnosť, trainee program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk
Internet (e-mail, www)
Microsoft Excel
Microsoft Word
OpenOffice

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo

Povolania

Vedúci prevádzky