Práca pre šikovného Teamleadera vo výrobe! Ponúkaná mzda 1349€ + (13. plat, doprava do práce, bonusy)

TRANSFER International Staff k.s., Senec

Ponuka práce

Dátum pridania: 10.9.2021

Práca

Nemáte problém viesť svoj tím ľudí?

Hľadáme práve Vás!
Náplň práce ako teamleadera vo výrobe je:

- riadiť tím výrobných pracovníkov (5-8 ľudí)

- ovládať jednotlivé pracovné posty, v prípade potreby nahradíš operátora na linke

- absolvovanie stáže vo výrobnom prostredí na pozícii výrobný operátor v dĺžke šiestich mesiacov, s následným preradením na pozíciu koordinátor

- evidovanie dochádzky a dokumentácie

Máš taktiež možnosť výberu zmennosti
-trojzmenná prevádzka alebo víkendové zmeny.
Pracovný čas na trojzmennej prevádzke: 06:00-14:00 14:00-22:00 22:00-06:00
Pracovný čas na víkendovej prevádzke: sobota 06:00-16:10 alebo14:00-00:10 nedeľa 18:50-05:00 -možnosť 1,5hod. nadčasu

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Senec

Kategória

Špedícia, doprava a logistika, Výroba, Vrcholový manažment

Koordinátor, Vedúci obchodnej skupiny, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Vedúci prevádzky, Montážnik, montér, Vedúci výroby