Pracujte v automobilovom priemysle s platom až 950€! So zabezpečeným ubytovaním ZADARMA a DOPRAVOU!

TRANSFER International Staff k.s., Bánovce nad Bebravou

Ponuka práce

Dátum pridania: 24.3.2021

Práca

Náplň práce pre VÝROBNÉHO PRACOVNÍKA:
• Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
• Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek
• Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov
• Práca na 3/4 zmeny
• Práca v stoji

Náplň práce pre SKLADNÍKA:
• Príjem materiálu, výdaj materiálu do výroby, expedícia hotových výrobkov, zodpovednosť za efektívne a hospodárne používanie prostriedkov spoločnosti
• Fyzické preberanie materiálu na príjme
• Zaskladňovanie materiálu a príjem do skladového systému
• Inventúry skladových zásob
• Príprava materiálu do výroby a zásobovanie výroby a predvýroby
• Obsluha VZV a manipulačnej techniky

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Bánovce nad Bebravou

Kategória

Špedícia, doprava a logistika, Výroba

Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Montážnik, montér