všetky články >

PROJEKTOVÝ INŽNIER (Ref. č.: 5-26-29941/PF)

Grafton Slovakia s.r.o., Trenčín

Ponuka práce

Dátum pridania: 17.4.2018

Kreslíš v Solid Works? Máš skúsenosti s produktovými projektami? Prípadne si absolvent, ktorý sa počas školy podielal na rôznych projektoch?
Hovoríš aktívne Anglicky? Ponúkame Ti prácu Projektového inžiniera v medzinárodnej spoločnosti:

Tvojou náplňou práce bude:

- Konštrukcia výrobkov z hľadiska nákladov a výroby
- 2D & 3D výkresy a aktualizácia
- Zodpovednosť za projekty súvisiace s produktami od začiatku až po fázu odovzdania
- Monitorovanie a kontrola stavu projektov
- Zodpovednosť za projektové náklady
- Tvorba a udržiavanie projektovej dokumentácie
- Zabezpečenie dodržiavania relevantných postupov
- Podpora pri spustení lokálnych projektov

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk

Miesto práce

Trenčín

Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba, Elektrotechnika a energetika