všetky články >

Referent/-ka správy neživotného poistenia

Union zdravotná poisťovňa a.s., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 14.1.2020

Práca

Hlavnou náplňou práce bude:

  • zabezpečovať činnosti súvisiace so správou zmlúv v neživotnom poistení
  • vykonávať technické a netechnické zmeny v zmluvách
  • zadávať vyúčtovania poistného do produkčného systému
  • vykonávať doúčtovania poistného
  • párovať prijaté platby s predpismi poistného, došetrovať nestálce
  • zasielať klientom upomienky, intervencie a výzvy ohľadom dlžného poistného
  • spracovávať nespotrebované poistné a preplatky poistného (výpočet a úhrada vratky klientovi)
  • stornovať, ukončovať a predlžovať zmluvy
  • viesť register zmlúv v súlade s registratúrnym poriadkom platným v spoločnosti
  • komunikovať s klientmi a získateľmi v otázkach týkajúcich sa správy zmlúv
  • participovať na firemných projektoch

Pozrite sa, ako to u nás vyzerá:

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk
Microsoft Excel
Microsoft Word

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Administratíva, Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo

Povolania

Administratívny pracovník