všetky články >

SAP školiteľ (Ref. č.: 1-10-31558/PF)

Grafton Slovakia s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 18.1.2019

Hľadám skúsených SAP špecialistov, ktorí majú záujem využiť svoje skúsenosti na školenie SAP používateľov.
Ide o zriedkavú príležitosť v medzinárodnej technologickej/IT spoločnosti, ktorá prechádza na nová SAP platformu!
Pozícia zahŕňa taktiež možnosť naučiť sa veľa o rôznych SAP moduloch, nakoľko úvodom spolupráce sú najmä vlastné školenia.

Náplň práce:
- zodpovednosť za školenia SAPu pre rôzne moduly
- školenie nových SAP používateľov, taktiež aj skúsených na nové rozšírenia a zmeny
- zabezpečenie školení pri prechode na novú SAP platformu
- podieľanie sa na príprave školiacich materiálov
- spolupráca pri príprave a realizácia online vzdelávania
- školenia užívateľov v Nemecku - potreba cestovať, cca 30% pracovného času
- možnosť naučiť sa veľa o rôznych SAP moduloch - spoločnosť ponúka školenia modulov, s ktorými školiteľ ešte nemá skúsenosť

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk
Nemecký jazyk

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Ľudské zdroje a personalistika