všetky články >

Senior účtovník/čka

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ponuka práce

Dátum pridania: 29.3.2020

Pre nášho klienta, ktorým je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a opracovaním hliníkových odliatkov pre automobilový priemysel a bielu elektrotechniku, hľadáme skúseného účtovníka/čku.

Úspešný kandidát/tka by mal mať vzdelanie ekonomického smeru a skúsenosti so samostatným spracovaním účtovných dokladov klientov a vedením podvojného účtovníctva minimálne 3 roky.

Náplň práce:
-samostatné vedenie podvojného účtovníctva
-pripravovanie účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní.
-účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.)
- účtovanie pohybov peňazí v hotovosti aj bezhotovostným platobným stykom
-vystavovanie upomienok
- sledovanie saldokonta
-vedenie pokladne, vyúčtovanie a likvidácia cestovných príkazov
-posudzovanie správnosti uzatvorených zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska
-zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek
-vypracovávanie pravidelných mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok a príprava podkladov pre Štatistický úrad
-spolupráca pri audite a ročnej účtovnej závierke
-komunikácia s vedením spoločnosti v anglickom jazyku

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk
Taliansky jazyk
Fakturácia
Podvojné účtovníctvo
Microsoft Excel
Microsoft Outlook
Microsoft Word

Kategória

Ekonomika, financie, účtovníctvo

Auditor, Ekonóm, Finančný kontrolór, Hlavný účtovník, Účtovník