Skladník/vychystávač tovaru v Liptovskom Mikuláši - mzda na živnosť od 7,80 €/hod.

PROPLUSCO spol.s r.o., Liptovský Mikuláš

Ponuka práce

Dátum pridania: 26.10.2020

Práca

Hľadáme šikovných ľudí do skladu v Liptovskom Mikuláši.

Čo bude vašou náplňou práce?
* Manipulačné práce v chladenom sklade – vychystávanie tovaru (ovocie a zelenina) podľa objednávkového listu, nakladanie tovaru do bedničiek a na palety, práca s paletovým vozíkom, práca s ručným skenerom.
* Kontrola kvality tovaru.
* Práca sa vykonáva od nedele do štvrtka na doobedných a nočných smenách.
* Miesto výkonu práce: Liptovský Mikuláš.
* Ide o prácu približne na 2 týždne.

V prípade záujmu alebo pre viac info nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 910 419 737 alebo na email viera.valjaskova@proplusco.sk.

Druh pracovného pomeru

živnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Liptovský Mikuláš

Kategória

Špedícia, doprava a logistika

Povolania

Logistik, Skladník