všetky články >

Špecialista eurofondov a marketingu

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Vranov nad Topľou

Ponuka práce

Dátum pridania: 4.4.2020

Pre nášho klienta, ktorý je významným výrobcom celulózy, papiera a papierenských výrobkov, hľadáme Špecialistu eurofondov a marketingu.

Úspešný kandidát by mal mať minimálne 3 ročné skúsenosti s realizáciou eurofondov. Hľadáme kandidáta, ktorý je samostatný a iniciatívny pri plnení pracovných úloh.

Náplň práce:
• tvorba výhľadových stratégií v oblasti štrukturálnych fondov a nového programovacieho obdobia
• monitorovanie aktuálnych výziev na podanie žiadostí
• komplexné spracovanie a podanie žiadostí
• sledovanie termínov, spracovávanie a odovzdávanie monitorovacích správ
• spracovanie žiadostí o platby
• vypracovanie záverečnej správy
• vypracovanie ponúk do verejných súťaží
• mesačné, polročné, ročné, dlhodobé spracovanie analýz (trhov podľa komodít výrobného portfólia
spoločnosti, predaja komodít podľa teritórií, trhov na základe monitoringu zahraničných zdrojov)
• odborný návrh marketingových prieskumov trhov a cenových relácií jednotlivých skupín výrobkov
na trhoch EÚ,
• spracovanie výročných správ spoločnosti
• spracovanie plánu marketingových aktivít pre podporu predaja jednotlivých komodít
• spracovanie SWOT analýz spoločnosti a produktov pre banky
• spracovanie podnikateľských profilov jednotlivých spoločností (časť marketing a obchod, predikcia
cenových vývojov, trhov, komodít
• spolupráca s odbornými útvarmi (kontroling, technicko-investičný úsek) na tvorbe business plánov
spoločnosti

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

vyššie odborné vzdelanie
Anglický jazyk
Microsoft Excel
Microsoft Outlook
Microsoft PowerPoint
Microsoft Word

Miesto práce

Vranov nad Topľou

Kategória

Administratíva, Ekonomika, financie, účtovníctvo

Povolania

Administratívny pracovník, Finančný poradca, Konzultant