všetky články >

Špecialista/-ka elektronickej podpory predaja

Union zdravotná poisťovňa a.s., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 14.8.2019

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory.

Ak od svojho zamestnávateľa očakávate férový prístup a príležitosť ďalej sa rozvíjať, neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Aktuálne hľadáme novú posilu na pozíciu Špecialista/-ka elektronickej podpory obchodu.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

  • Administrácia, správa a distribúcia zmluvnej dokumentácie súvisiacej s nástupom, zmenou a ukončením zmluvných vzťahov
  • Administrácia predajného portálu
  • Zadávanie, autorizácia a aktualizácia údajov v interných systémoch a následná kontrola na register Národnej banky
  • Prebratie zodpovednosti za správu zmlúv o obchodnom zastúpení so sprostredkovateľmi poistenia
  • Vytvárať a analyzovať podklady na vyplatenie odmien za obchodnú činnosť pre všetky distribučné kanály spoločnosti
  • Spracovávanie transferov klientskych zmlúv,
  • Analyzovanie výsledkov za obchodnú činnosť a reporting

Bližšie informácie o spoločnosi nájdeš tu:

Pozícia sa obsadzuje na dobu určitú - zástup počas trvania MD/RD.

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Miesto práce

Bratislava

Informatika - software, Administratíva, Zákaznícka podpora, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod, Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo

Administratívny pracovník, Asistent, Recepčná, Sekretárka, Finančný analytik, Finančný kontrolór, Špecialista reportingu, Databázový analytik, IT analytik, IT konzultant, IT tester, Programátor