Staň sa členom tímu správcovskej spoločnosti pre bytové a nebytové priestory. (Ref. č.: PR/021737)

Lugera & Maklér spol. s r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 20.8.2019

Práca

* Náplňou práce na pozícii správcu bytových domov je:

* - zabezpečovanie komplexnej správy priestorov, preberanie priestorov od developera

* - vykonávanie pravidelných obhliadok, skúšok, revízií, odstraňovanie nedostatkov a vypracovávanie ročných plánov opráv

* - komunikácia s dodávateľmi služieb, energií

* - spracovávanie podkladov na mesačné platby a ročné vyúčtovanie

* - sledovanie úhrad platieb

* - reporting

* - organizovanie a vedienie schôdzí vlastníkov priestorov

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk
AutoCAD

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Reality a stavebníctvo, Vrcholový manažment

Povolania

Správca budov