Staň sa súčasťou nášho tímu v Žiline! Nazri do sveta personálnej agentúry, zoznám sa s reálnou prácou s ľuďmi.

PROPLUSCO spol.s r.o., Žilina

Ponuka práce

Dátum pridania: 6.8.2020

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý nám bude administratívnou podporou, kým sa poriadne nezaučí a v závislosti od toho ako rýchlo sa bude adaptovať na prácu, naše nezvratné pracovné tempo a náš tím, tak sa môže vypracovať na HR koordinátora, ktorý bude mať na starosti svoje vlastné zákazky.

Na začiatku však potrebujeme osobu, ktorá neohrdne nosom nad žiadnou zadanou úlohou.

Ak naše požiadavky rozmeníme na drobné, tak tvoja pracovná náplň by mala byť nasledovná:

✔ administratívna výpomoc, ktorú si sami zastrešiť nestíhame,

✔ dostaneš priestor zmapovať náš revír pôsobenia, zoznámiš sa s našou cieľovou skupinou a obchodnými
   partnermi, rovnako tak so spôsobom našej práce,

✔ zaučíme ťa do tajov nášho interného systému, ktorý ukrýva množstvo užitočných a prácu uľahčujúcich
   vychytávok,

✔ pomôžeš nám s registráciou uchádzačov, ako aj so spracovávaním výplat,

✔ vyskúšaš si reálnu komunikáciu s ľuďmi a otestuješ si svoje schopnosti improvizovať a kľučkovať v
   rôznych situáciách,

✔ vyskúšaš si cold calls, oslovovanie potencionálnych uchádzačov cez rôzne pracovné portály, platené i
   neplatené, naučíš sa vyhľadávať a orientovať v databázach,

✔ pokiaľ budeš túto prácu zvládať bez ujmy na zdraví :), preukážeš svoju šikovnosť a budeš cítiť, že máš na
   viac, dostaneš príležitosť viesť svoju vlastnú zákazku.

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk
Personalistika
Microsoft Excel
Microsoft Outlook
Microsoft Word

Miesto práce

Žilina

Kategória

Ľudské zdroje a personalistika, Administratíva

Administratívny pracovník, Asistent, Office manažér, Personalista, Manažér ľudských zdrojov