všetky články >

Strojník (obsluha stavebných strojov) Šaštín - Stráže

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Šaštín - Stráže

Ponuka práce

Dátum pridania: 14.9.2019

Pre stabilnú výrobno - obchodnú spoločnosť, zaoberajúcu sa ťažbou a úpravou keramických surovín, ílov, živce, kremičitého piesku a štrku obsadzujeme pozíciu
STROJNÍK na prevádzke Šaštín - Stráže v 1 zmennej prevádzke

Náplň práce:
- obsluha a údržba zverených vozidiel a strojov,
- nakladanie materiálov (napr. piesok, štrk) pri ťažbe a expedícii,
- odoberanie vzoriek z ťažených materiálov podľa platných postupov,
- vizuálne prehliadky strojov a vozidiel pred začiatkom prevádzky, počas a po skončení prevádzky,
- vykonávanie dennej a preventívnej údržbu strojov a vozidiel podľa Návodu na obsluhu a platných interných postupov,
- mazanie strojov a dopĺňanie prevádzkových náplní do vozidiel a strojov podľa mazacích plánov,
- čistiace práce, terénne úpravy, výstavba a údržba ciest,
- vedenie prevádzkových denníkov strojov a vozidiel
- expedícia

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Šaštín - Stráže

Kategória

Reality a stavebníctvo

Povolania

Strojník