všetky články >

Technik údržby

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Košice-okolie

Ponuka práce

Dátum pridania: 11.9.2020

Pre nášho významného klienta, ktorý je jedným z popredných svetových dodávateľov povrchových technológií, hľadáme Servisného technika na oddelenie údržby.

Úspešný kandidát by mal mať ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického smeru a platné Osvedčenie podľa §22 vyhl. č. 508/ 2009- samostatný elektrotechnik.

Tvojou náplňou práce bude:
• Príjem správ o poruchách, ich bezodkladné odstránenie s dôrazom na priority vo výrobe
• Eliminácia chýb strojov a zariadení. ktoré sa vyskytujú na elektronických, elektrických, pneumatických, elektropneumatických a mechanických častiach zariadení
• Vykonávanie údržby s využitím štandardných pracovných postupov, užívateľských manuálov a diagnostických zariadení
• Komunikácia o príčinách, priebehu opráv a ich predpokladanom trvaní s výrobou
• Dokumentovanie porúch, ich príčin a aplikovaných riešení, použitých náhradných dielov
• Analýzy koreňových príčin porúch, navrhovanie a aplikovanie nápravných opatrení
• Navrhovanie a aplikovanie zlepšení v procesoch údržby
• Identifikácia a výmena opotrebovaných alebo nefunčných zariadení alebo súčiastok
• Práca s náhradnými dielami, databázou náhradných dielov a objednávaním náhradných dielov
• Podpora pri údržbách a technických prácach vykonávaných externými dodávateľmi
• Aktívne prispievanie k optimalizácii strojov a zariadení
• Vykonávanie reštartov povlakovacích pecí, strojov, zariadení a automatizovaných liniek na základe zaškolenia
• Plnenie úloh podľa plánu opráv, identifikácia problémových častí strojov počas plánovanej údržby a ich opravy
• Rešpektovanie a rozvíjanie štandardov na oddelení údržby

Práca sa vykonáva na 2 zmeny (12 hodinové). 2 dni denná, 2 dni nočná a 4 dni voľno.

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk

Miesto práce

Košice-okolie

Kategória

Výroba, Elektrotechnika a energetika

Povolania

Inžinier údržby, Elektrikár