všetky články >

Účtovník/čka

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ponuka práce

Dátum pridania: 7.4.2020

Pre nášho klienta, ktorým je výrobná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti výroby a montáže nakladačov, hľadáme účtovníka s minimálne 2 ročnou praxou.

Úspešný kandidát by mal mať ekonomické vzdelanie a prax v podvojnom účtovníctve. Zároveň hľadáme kandidáta, ktorý je samostatný, precízny a logicky uvažujúci.

Náplň práce:
- účtovanie v zmysle zákon č. 431/2002 Z. z. o účtovníctve
- účtovanie v zmysle zákona č. 222/2004 Z. z. o dani z pridanej hodnoty a ostatnej platnej legislatívy
- účtovať v sústave podvojného účtovníctva,
- účtovanie tuzemských a zahraničných faktúr v internom programe,
- kontrola náležitostí jednotlivých faktúr,
- riešenie nezrovnalostí týkajúcich sa fakturácie.
- príprava výstupov, prehľadov na základe zadania.

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk
Podvojné účtovníctvo
Microsoft Excel
Microsoft Outlook
Microsoft Word

Kategória

Ekonomika, financie, účtovníctvo

Povolania

Auditor, Ekonóm, Hlavný účtovník, Účtovník