všetky články >

Vedúci oddelenia logistiky a nákupu

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Kežmarok

Ponuka práce

Dátum pridania: 8.11.2020

Pre nášho klienta, ktorým je medzinárodná výrobná spoločnosť, hľadáme skúseného manažéra logistiky a nákupu.

Náplň práce:
- Komplexné riadenie nákupných a skladových činností spoločnosti
- Vypracovanie obchodných stratégií a uzatváranie obchodných zmlúv s optimálnymi podmienkami
- Riadenie procesov spracovania objednávok
- Výber nových dodávateľov
- Vyjednávanie podmienok spolupráce s dodávateľmi a ich hodnotenie
- Koordinácia a hodnotenie podriadených pracovníkov (nákup a sklad)
- Sledovanie a hlásenie kľúčových ukazovateľov s cieľom znížiť náklady a zlepšiť efektivitu oddelenia nákupu a
logistiky
- Optimalizácia stavu skladov, 5S na pridelených pracoviskách, layouty skladov, tok materiálov, aktualizácia
kapacity skladov
- Komunikácia s oddelením výroby, kvality, predaja, plánovaním, s odd.export/import ...)
- Aktualizácia logistických predpisov a smerníc a kontrola ich dodržiavania
- Riadenie pravidelných inventúr skladových zásob
- Zabezpečovať nákup a dispozíciu priameho a režijného materiálu, služieb
- Sledovať termíny, ceny, prísun tovaru podľa požiadaviek výroby a predaja
- Vytvárať a spravovať podklady pre nákupné prehľady - ceny, množstvo, termíny, vystavuje objednávky a
posiela ich na dodávateľov, vedie evidenciu v zmysle platných interných predpisov a MP (metodických
pokynov)
- Operatívne riešenie reklamácií, kvalitatívne hodnotenie dodávateľov
- Reportovanie generálnemu riaditeľovi

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Anglický jazyk
Fakturácia
Skladové hospodárstvo
Microsoft Excel
Microsoft Outlook
Microsoft PowerPoint
Microsoft Word

Miesto práce

Kežmarok

Kategória

Obchod, Vrcholový manažment

Povolania

Manažér logistiky, Vedúci skladu, Nákupca, Vedúci nákupu