všetky články >

Vedúci zmeny (strojárenský priemysel)

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Senec

Ponuka práce

Dátum pridania: 20.2.2020

Hľadáme skúseného vedúceho zmeny pre stabilnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť v Galantskom okrese.

Náplň práce:
- denné zabezpečovanie organizácie prác na zverenom výrobnom pracovisku, koordinácia a riadenie prác výrobných pracovníkov,
- zabezpečovanie personálnej, materiálnej, časovej a kvalitatívnej stránky výrobného procesu pracoviska,
- zodpovednosť za celkové riadenie oddelenia výroby,
- účasť na strategickom plánovaní ľudských a materiálových zdrojov výroby,
- zabezpečenie realizácie a plnenie výrobného plánu,
- zabezpečovanie výstupov z výroby v požadovanej kvalite,
- zodpovednosť za dodržiavanie stanovených kvalitatívnych štandardov a firemných postupov na oddelení výroby,
- zodpovednosť za motiváciu, hodnotenie a riadenie zverených pracovníkov.

Konečná nástupná mzda bude závisieť od relevantných skúseností.

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Senec

Kategória

Výroba, Vrcholový manažment

Povolania

Vedúci prevádzky, Majster výroby, Vedúci výroby