Vizuálna kusová kontrola kvality v Žiline - jednoduchá práca nielen pre ženy (týždenné zálohy)

PROPLUSCO spol.s r.o., Žilina

Ponuka práce

Dátum pridania: 24.4.2019

Práca

Vašou náplňou práce bude:

* Kusová vizuálna kontrola kvality dverových modulov
* Práca sa nevykonáva na linke!
* Dverový modul pozostáva zo samotného plastu a jeho jednotlivých častí (reproduktor, káblové zväzky, zámky a pod.)
* Práca sa vykonáva v sklade 1 km od Žiliny - doprava zabezpečená ZDARMA zo smeru Kysucké Nové Mesto a Žilina
* Práca sa vykonáva na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná)

Mzdové podmienky:

* 4,30 €/hod brutto + povinné zákonné príplatky

*** Pre viac podrobnejších informácií volajte na 0903 448 662 alebo píšte na petra.stryckova@proplusco.sk ***

Druh pracovného pomeru

brigáda

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Žilina

Špedícia, doprava a logistika, Automobilový priemysel, Výroba, Manažment kvality

Povolania

Logistik, Skladník, Manažér kvality