všetky články >

VÝVOJOVÝ MANAŽÉR (Ref. č.: 1-30-34071/PF)

Grafton Slovakia s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 26.1.2020

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky v potravinárskom priemysle na pozícii VÝVOJOVÝ MANAŽÉR.

Vašou náplňou práce bude:

- Vedenie oddelenia vývoja – tím špecialistov a technológov v oblasti vývoja a inovácií
- Riadi proces vývoja nových výrobkov v rámci schválených projektov
- Zúčastňuje sa na vývojových iniciatívach zákazníka, skúma jeho požiadavky a komunikuje ich ostatným oddeleniam
- Overuje možnosti implementácie špecifických zákazníckych požiadaviek do výroby
- Spolupracuje s oddelením marketingu pri inováciách, vývoji nových výrobkov a tiež pri mapovaní a hodnotení vlastných a konkurenčných produktov
- Spracováva a hodnotí výsledky benchmarkingu
- Sleduje nové trendy vo zverenej oblasti s cieľom naplniť strategické ciele spoločnosti
- Navrhuje nové procesy s cieľom zlepšenia kvality výrobkov redukciu nákladov, harmonizácie surovín, optimalizácie výrobných procesov
- Plánuje, organizuje, riadi a vyhodnocuje testovanie nových výrobkov

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Obchod, Chemický priemysel, Vrcholový manažment