všetky články >

Business Account Špecialista s NJ (Ref. č.: 1-6-41862)

Grafton Slovakia s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 7.3.2023

Ovládate nemecký jazyk a hľadáte si prácu, kde budete maž možnosť komunikovať v tomto jazyku denno denne? Máte sales ducha a radi by ste pracoval v úspešnej medzinárodnej spoločnosti?

Vašou náplňou práce bude:

- Denná komunikácia s nemecky hovoriacimi klientmi ohľadne novej platformy spoločnosti
- Prezentácia platformy, poskytovanie všetkých informácií a možností pre klienta, vytváranie si dobrého vzťahu
- Podpora spokojnosti klientov
- Cold-calling klientom
- Dosahovanie týždenných, mesačných a kvartálnych cieľov
- Komunikácia s inými oddeleniami, prevažne so Sales tímom

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Zákaznícka podpora