všetky články >

Business & SW Analyst (Ref. č.: 1-15-36029/PF)

Grafton Slovakia s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 21.4.2021

Pre fin-tech spoločnosť, ktorej biznis figuruje v zahraničí a na Slovensku pôsobí ako IT divízia, hľadáme biznis a softvér analytika, ktorý sa bude zameriavať na projekt z oblasti online bankových produktov.

Pracovná náplň:

- analýza biznisových potrieb a požiadaviek
- analýza a spracovanie komplexných technických špecifikácii
- zodpovednosť za vytvorenie technickej dokumentácie
- návrh funkčného dizajnu a architektúry
- úzka kooperácia s biznisom a IT (product owner, developeri, testeri)
- komunikácia s developermi počas vývoja a implementácie platformy

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Administratíva