Pridajte stránkumedzi vaše obľúbené

Povolania

všetky povolania >

Info

všetky kategórie >

Kariéra

všetky články >

Čašník/-čka / Oфіціант

Best Hotel Properties a.s., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 22.3.2022

Práca

PONUKA VHODNA AJ PRE UTEČENCOV Z UKRAJINY S MOŽNOSŤOU DOČASNÉHO UBYTOVANIA !!!

Môžete sa uchádzať o prácu buď do luxusnej 5***** reštaurácie v River Parku v tíme pána Žídeka a pokiaľ sa necítite ešte na takýto level, máte možnosti buď na banketovom oddelení, v reštauráciách či baroch našich ostatný 3 hotelov v meste, kde rozširujeme tímy o nových kolegov.

Náplň práce:
*obsluha hostí v intenciách najvyšších štandardov nami prevádzkovaných značiek hotelov
*detailnejší popis práce podľa pozície na vyžiadanie

Sme jeden z TOP zamestnávateľov v meste, ktorý ani počas krízy neprepúšťal zamestnancov v servise, len optimalizoval prevažne manažérske štruktúry.
Každoročný finalista ohodnotenia o Naj-zamestnávateľa, založenom najmä na transparentnom pracovnom prostredí, prístupe k pracovníkom, benefitom, ktoré ponúkame a najmä - na našom Talent Management Programe, kde vďaka tomuto systému si už roky vychovávame vlastný manažment.
Takže ak kariéra je jedným z možných motivačných kritérií, skúste nás kontaktovať k nezáväznému rozhovoru, či priamo zaradiť do výberového konania s našimi manažérmi.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
Anglický jazyk

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo

Povolania

Čašník

Pracovná ponuka už nie je aktuálna

Najčítanejšie články

Zoznam povolaní