E-commerce Analytik so skvelým Excelom (Ref. č.: 1-7-37544/PF)

Grafton Slovakia s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 14.10.2021

Milujete analytickú prácu a Excel je Váš najlepší priateľ? Pre nášho klienta hľadáme človeka so zmyslom pre detail, ktorý sa chce uplatniť v korporátnom prostredí. Ak si čerstvý absolvent, prípadne už máš predchádzajúce skúsenosti v dátovej oblasti, máš rád čísla a dáta, určite nám neváhaj poslať svoj životopis!

Tvojou náplňou práce bude:
- výroba a update špecifických reportov
- zber a analýza dát ohľadne predajnosti produktov spoločnosti prostredníctvom online kanálov
- harmonizácia dát a vytváranie finálnych reportov v PowerBI
- príprava prezentácii
- podieľaní sa na zlepšovaní procesov

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk

Miesto práce

Bratislava

Informatika - software, Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo

Back office špecialista, Finančný analytik, Databázový analytik