Pridajte stránkumedzi vaše obľúbené

Povolania

všetky povolania >

Info

všetky kategórie >

Kariéra

všetky články >

Hľadá sa šikovná fakturantka/šikovný fakturant! (Ref. č.: 1-7-40149)

Grafton Slovakia s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 3.5.2022

Práca

Aká bude Tvoja náplň práce?

- Vystavovanie a účtovanie vyšlých faktúr v internom systéme v zmysle zmluvných podmienok so zákazníkmi
- Zaznamenávanie a modifikovanie objednávkových údajov v internom systéme
- Príprava podkladov k prefakturácii
- Výpočet rabatov a vystavovanie dobropisov
- Vyhotovovanie podkladov a reportov pre účtovníctvo, controlling, vedenie spoločnosti
- Komunikácia a spolupráca najmä so zákazníkmi, s externými účtovníkmi a riešenie prípadných dopytov a nezrovnalostí v súvislosti s kalkuláciami
- Sledovanie platobnej disciplíny odberateľov
- Optimalizácia pracovného chodu a navrhovanie zlepšovacích opatrení
- Spolupráca na mesačných a ročných uzávierkách
- Príprava podkladov pre štatutárny audit
- Vypĺňanie dotazníkov pre klientov podľa požiadaviek
- Odsúhlasovanie pohľadávok/záväzkov
- Spolupráca s inýmni internými oddeleniami a pobočkami v rámci spoločnosti
- Rekonciliácie účtov hlavnej knihy
- Reporty podľa požiadaviek hlavného účtovníka

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Ekonomika, financie, účtovníctvo

Povolania

Fakturant

Pracovná ponuka už nie je aktuálna

Najčítanejšie články

Zoznam povolaní