Hľadáš stabilnú prácu ako elektrikár? Máme pre teba lákavú ponuku!

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Lučenec

Ponuka práce

Dátum pridania: 24.1.2023

Ponúkame prácu elektrikára v stabilnej spoločnosti v automobilovom priemysle:
NÁSTUP HNEĎ DO KMEŇA !

Práca na 3 zmeny po 7,5 hod. denne / 12 hod. zmeny v nepretržitej prevádzke

Náplňou tvojej práce bude :
- preventívna kontrola elektrotechnických zariadení
- operatívna údržba elektrotechnických zariadení
- zabezpečenie funkčnosti zariadení s minimálnymi prestojmi

Podmienkou je aspoň odborná spôsobilosť §21 a práca ako pomocný elektrikár!

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Lučenec

Strojárstvo, technika a rozvoj, Elektrotechnika a energetika

Elektrikár, Elektromechanik, Elektrotechnik, Konštruktér, Technický pracovník