Hlavný účtovník s praxou vo výrobnej spoločnosti, húževnatosťou, odbornosťou a manažérskymi zručnosťami.

PROPLUSCO spol.s r.o., Liptovský Mikuláš

Ponuka práce

Dátum pridania: 12.5.2021

Práca

Detailná pracovná náplň obsahuje:
• Tvorba finančnej stratégie, politiky a postupov spoločnosti a dohľad nad ich realizáciou s cieľom zabezpečiť finančnú stabilitu a rast
   spoločnosti
• Reprezentácia organizácie na rokovaniach s obchodnými partnermi, spolupráca s audítormi a s finančnými a daňovými orgánmi štátnej
   správy. Komunikácia s finančnými inštitúciami a obchodnými partnermi spoločnosti
• Zodpovednosť za dosahovanie stanovených finančných cieľov spoločnosti
• Manažovanie činnosti tímu v rámci oddelenia
• Komunikácia s top manažmentom spoločnosti
• Rozhodovanie o financovaní rôznych činností spoločnosti a o spôsoboch nakladania s finančnými prostriedkami, riadenie finančných
   tokov spoločnosti
• Analýza finančných ukazovateľov spoločnosti
• Tvorba finančného rozpočtu, kalkulácie, plánovanie predaja
• Zabezpečovanie aktuálnych správ o stave finančných zdrojov a o výsledkoch podnikového hospodárenia
• Spolupracuje s inými výrobnými sekciami a ostatnými oddeleniami podniku pri plnení úloh
• Spolupracuje pri podnikových projektoch
• Evidencia a účtovanie interných dokladov
• Sledovanie a kontrola saldokonta
• Spracovanie dochádzky
• Spracovanie miezd/príprava podkladov, mesačné výkazy (SP,ZP), kontrola a nahlasovanie pracovných pomerov, kontrola a nahlasovanie
   PN
• Ročné zúčtovanie dane z príjmov, Hlásenie o vyúčtovaní dane
• Sledovanie a príprava - splátkové kalendáre/pravidelné platby
• Spracovanie ročnej uzávierky (uzavretie účtovných operácií daného roku, vykonanie inventarizácie dlhodobého finančného majetku,
  dokladová inventarizácia bankových účtov, dlhodobého a krátkodobého majetku, záväzkov z obchodného styku, dokladová
  inventarizácia pôžičiek zamestnancov)
• Príprava poznámok, Výročnej správy a DP PO
• Spolupráca pri príprave Valného zhromaždenia

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk
Fakturácia
Jednoduché účtovníctvo
Mzdové účtovníctvo
Personalistika
Podvojné účtovníctvo
Pokladňa
Skladové hospodárstvo
Microsoft Excel
Microsoft Outlook
Microsoft Word

Miesto práce

Liptovský Mikuláš

Kategória

Ekonomika, financie, účtovníctvo, Vrcholový manažment

Vedúci oddelenia, Finančný kontrolór, Hlavný účtovník, Mzdový účtovník, Účtovník