Kontrola kvality a obsluha automatizovaného zariadenia s ubytovaním/príspevkom na dopravu a platom 900€ netto!

PROPLUSCO spol.s r.o.

Ponuka práce

Dátum pridania: 23.9.2022

Hľadáme šikovných pracovníkov na pozíciu Obsluhovateľ zariadenia do výrobnej prevádzky s príspevkom na dopravu.
Ak hľadáte jednoduchú, dlhodobú prácu na TPP a nechcete pracovať za pásom , ste na správnom mieste!
Ponúkame prácu vhodnú aj pre absolventov s platom aj 900 € netto A NÁSTUPNÝM BONUSOM 300€ ! Po zaslaní životopisu Vás budeme ihneď kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:
- vkladať a vykladať diely a súčiastky
- odstraňovať drobnné závady na hotovom výrobku
- kontrolovať kvalitu - vyraďovať chybné komponenty
- dokumentovať výsledky kontroly
Pracovná doba:
PO-PI
na 3 zmeny (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00)

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Kategória

Automobilový priemysel, Výroba

Manažér kvality, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník