Nastavovač strojov výrobnej linky v Bratislave s platom aj 1200 EUR a zaujímavým pracovným časom. Bonus za odporúčanie známeho 200 EUR.

PROPLUSCO spol.s r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 31.5.2023

Hľadáme posilu do spoločnosti zameranej na sklársku výrobu. Ak máte záľubu v technike a vášeň pre nastavovanie a optimalizáciu výrobných strojov, máme pre Vás jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou tímu v spoločnosti, kde príjemné a čisté pracovné prostredie nie je jedinou výhodou. Ponúkame konkurencieschopný plat aj 1200 EUR a špecifickú pracovnú dobu, vďaka ktorej budete mať dostatok času na rodinu a priateľov.

Náplň práce:
- nastavovanie a optimalizácia strojov a zariadení vo výrobe
- zabezpečovanie plynulého chodu výroby
- zodpovednosť za nastavenie a dodržiavanie procesných parametrov produktov
- vkladanie materiálu do výrobného zariadenia
- kontrola kritických parametrov vo výrobnom procese
- vyraďovanie chybných výrobkov a príprava bezzávadných produktov na expedíciu
- zaznamenávanie výrobných údajov do počítača

Pracovná doba:
- na 3 zmeny
- 3 dni sa pracuje, 2 dni voľno

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba

Frézár, sústružník, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Strojník, Nástrojár