O365 Cloud Messaging & Collaboration Specialist (Ref. č.: 1-16-40246)

Grafton Slovakia s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 22.6.2022

Pre nášho klienta, ktorý s dlhoročnou tradíciou pôsobí v oblasti plynárenského priemyslu, hľadáme špecialistu na prostredie Office 365, ktorého úlohou bude spravovať a podporovať toto prostredie a pridružené servisy v cloudovom prostredí.

Náplň práce:
- podpora, konfigurácia, vývoj údržba a monitoring O365
- dizajn, optimalizácia a implementácia nových servisov vzhľadom na technické požiadavky
- application and resource management, security, change management
- administrácia MS Teams, SharePoint Online, ODFB, Power Platform a iných zverených 3rd party aplikácií v ekosystéme O365
- Level 3 podpora pre Office 365 cloud

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Informatika - software

Povolania

Systémový administrátor