Okamžite voľné pozície v SKLADE - GÁŇ - vodič/ka LLOP/NZV a vodič/ka VZV (doprava, ubytovanie, stravné v plnej výške, možnosť záloh) / NÁSTUP HNEĎ!

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o., Galanta

Ponuka práce

Dátum pridania: 5.1.2022

Máš prax v pickovaní, práci so scanerom, na NZV, VZV vozíku a hľadáš prácu?
Tak neváhaj a ozvi sa nám.

Náplň práce:
1/ MHE I - pickovanie, práca s ručným skenerom, LLOP / NZV - práca na nízkozdvižnom vozíku, nakládka, vykládka, premiestňovanie, ukladanie, kontrola, balenie tovaru.
2/ MHE II - práca na VZV, zaskladňovanie, vyskladňovanie, práca so scanerom. /podmienka papiere na VZV/

Zmennosť: práca v 3-zmennej prevádzke

UBYTOVANIE - zadarmo
DOPRAVA - zadarmo

Strava - hodnota stravného lístku - 3,83€ - v plnej výške preplatený zamestnávateľom

Doprava je pre zamestnancov zabezpečená ZADARMO z uvedených zastávok:

- Šaľa, Kráľová n. Váhom, Kajal, Galanta, Nebojsa
- Selice, Trnovec n. Váhom, Šaľa - Veča, Dlhá n. Váhom, Šoporňa, Pata
- Horný Čepeň, Stredný Čepeň, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Váhovce
- Galanta
- Trstice, Kráľov Brod, Dolné Saliby, Horné Saliby, Matúškovo,
- Kolárovo, Neded, Vlčany, Žihárec, Tešedíkovo, Diakovce

Priama registrácia záujemcov o danú pozíciu:
Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária - 0908961969
Bezplatná infolinka - 0800500502

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Galanta

Povolania

Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka