Operátor na montáži s priemerným platom aj 1700 €. Nástupný bonus 300 €. Zabezpečená doprava z Považskej Bystrice do Žiliny.

PROPLUSCO spol.s r.o., Považská Bystrica

Ponuka práce

Dátum pridania: 24.3.2023

Ponúkame pracovnú príležitosť na pozícii operátora výroby v poprednej a stabilnej spoločnosti.
Ak máte vážny záujem o dlhodobú prácu s množstvom zamestnaneckých výhod, hľadáme práve Vás.

Náplň práce:
- Obsluha automatizovaných a poloautomatizovaných liniek
- Zabezpečenie povrchovej úpravy karosérie (brúsenie, lakovanie, leštenie)
- Montáž a finalizácia výroby áut
- Riadenie osobného automobilu
- Vykonávanie odborných prác pri opravách karosérii cestných motorových vozidiel

Pracovná doba:
- Na 3 zmeny
- Voľné víkendy

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Považská Bystrica

Automobilový priemysel, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba, Reality a stavebníctvo

Manažér kvality, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Lakýrnik, lakovač, Montážnik, montér