Operátor výroby v potravinárskom priemysle so zaujímavým platovým ohodnotením

PROPLUSCO spol.s r.o., Dunajská Streda

Ponuka práce

Dátum pridania: 6.5.2022

Pre nášho klienta hľadáme šikovných operátorov výroby v potravinárskom priemysle.

Náplň práce:
- výroba pekárskych výrobkov
- obsluha strojov a zariadení
- udžiavanie čistoty na pracovisku
- ďaľšie pomocné práce poďla pokynov nadriadeného

Pracuje sa na 3 zmeny (víkendy sú voľné).

Priemerný mesačný plat cca 850€- 1100€/btt + bonus podľa vybraných pozícií vo výške 100€/mes. + dochádzkový bonus 100€/mes

Doprava:
- Trasa č.1: Dolné Saliby, Kráľov Brod, Slovenské Pole, Trstice, Topoľníky (Dolné), Topoľníky (Horné), Horné Mýto, Trhová Hradská, Ohrady, Veľké Dvorníky/ autobusová zastávka, Malé Dvorníky / autobusová zastávka, Dunajská Streda / cintorín, Dunajská Streda / Sociálna P., Dunajská Streda / Nemocnica, Dunajská Streda / Vlaková stanica

- Trasa č.2: Veľké Kosihy, Malé Kosihy, Trávnik, Čičov, Kľúčovec, Čiližská Radvaň, Baloň, Medveďov, Sap, Ňárad, Gabčíkovo, Baka, Trstenná na Ostrove, Jurová, Vrakúň, Šipošovské Kračany

- Trasa č.3: KN/Hotel Europa, KN/SPP, KN/Real, Kameničná, Čalovec, Zlatná na Ostrove, Okoličná na Ostrove, Zemianska Olča, Taň, Bodza, Sokolce, Brestovec, Okoč, Opatovský Sokolec, Veľký Meder, Dolný Štál, Dolný Bar, Blažov

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Dunajská Streda

Kategória

Výroba, Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo

Potravinársky technik, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Strojník, Robotník