Opravár plošných spojov LEN NA 1 ZMENU! (Ref. č.: 4-10-41265)

Grafton Slovakia s.r.o., Trnava

Ponuka práce

Dátum pridania: 31.10.2022

Si technický typ človeka, ktorý vie čítať technickú dokumentáciu a má elektrotechnickú vyhlášku §21? Nebaví ťa práca na poobedné, či nočné zmeny? Pridaj sa k nám!

Do výrobnej spoločnosti hľadáme OPRAVÁROV PLOŠNÝCH SPOJOV na 1 zmenu!

Tvojou náplňou práce bude:
- diagnostika a oprava dosiek plošných spojov, ktoré neprešli po strojovom/ručnom obsadení
- analýza chybovosti, návrhy na preventívne opatrenia a zmeny v procese výroby/opravy dosiek
- vedenie záznamov o opravách v systéme SAP

Pracovať budeš na 8 hodinové zmeny 6:00 - 14:30 (40hod. týždenne)

Mzdové ohodnotenie:
1060€ brutto základná mzda
140€ brutto mesačný bonus
= 1200€ brutto

Ubytovanie ani doprava nie je k dispozícii.

Ak Ťa ponuka zaujala, ozvi sa mi pre viac informácii na číslo 0902 958 032 alebo napíš na email roland.humenansky@grafton.sk

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Trnava

Kategória

Elektrotechnika a energetika

Povolania

Konštruktér