všetky články >

Personalista - Mzdár (m/ž)

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE), Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 30.5.2023

V divízii pre ľudské zdroje hľadáme do tímu personalistky a miezd novú posilu.
Ak máte potrebné skúsenosti z oblasti personalistiky a miezd, disponujete dobrými komunikačnými a organizačnými schopnosťami, tak hľadáme práve Vás.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

• Komplexné zabezpečenie agendy spojenej so vznikom, zmenou a skončením pracovného pomeru - spracovanie všetkých druhov súvisiacich pracovno-právnych dokumentov
• Správa/údržba HR dát zamestnancov skupiny ZSE v systéme SAP HR a príručnej registratúre
• Prihlášky/odhlášky/prerušenie poistenia vo vzťahu k SP a ZP, komunikácia s týmito inštitúciami
• Zabezpečenie lekárskych prehliadok vo vzťahu k práci nastupujúcich a preraďovaných zamestnancov. V prípade zamestnancov pracujúcich v riziku, zabezpečenie LP pri skončení pracovného pomeru
• Spracovanie miezd a ostatných príjmov zo závislej činnosti, náhrad príjmov pri dočasnej PN, zasielanie podkladov pre výplatu nemocenského a ošetrovného do SP
• Spracovanie ročného zúčtovania dane z príjmov FO, daňové vyhlásenia
• Evidenčné listy dôchodkového poistenia vystúpených zamestnancov
• Príprava podkladov na archiváciu v zmysle registratúrneho poriadku

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Microsoft Excel
Microsoft Word

Miesto práce

Bratislava

Ľudské zdroje a personalistika, Ekonomika, financie, účtovníctvo

Povolania

Ekonóm, Mzdový účtovník, Účtovník, Personalista